Ознака: обвинувања

Сцена

Бред Пит жестоко одговори на обвинувањата на Анџелина Џоли

Откако Анџелина Џоли преку медиумите го нападна поранешниот партнер Бред Пит дека не платил никаква „значајна“ алиментација во изминатата година ипол, актерот се огласи и одговори на обвинувањата преку својот […]