Ознака: обетки

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ покрена нов тренд – сите ги фрламе во отпад, а таа ги носи

Ќерката на српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија на својот Инстаграм профил споделувала објави од забавата на која присуствувала, не знаејќи дека ќе предизвика „бум“ во јавноста. Додека таа се […]

Живот

Живееме во заблуда цел живот?! Не сте свесни колку е драгоцен овој дел од обетките кој редовно го фрлате!

Колку распарани обетки имате? За момент губите обетка посебно во зима кога  се мотаме со  шалови. На изглед бескорисните  делови  кои доаѓаат  во  пакет со  накитот не се тука без […]

Сцена

Подарок од 50.000 евра: Водителка на денот на свадбата добила неверојатен подарок од сопругот!

Водителката Александра Јефтановиќ му го кажала судбоносното ДА на Александар Шврака, кој на денот на свадбата одлучил да ја изненади долгогодишната партнерка.„Александра останала во шок кога го здогледала овој посебен […]

Видео

ВИДЕО: Купила рѓосано ренде, а тоа што го направила од него е апсолутно генијално!

Ви прикажуваме едно видео кое ќе ви покаже како може да се искористи едно рѓосано ренде.Ова е уште еден од примерите преку кои може да видиме како старите работи можат […]

Мода

Накит кој ќе внесе гламур во вашиот стил

Гердан Не е грешка кога ќе кажат дека дијамантите се најдобри пријатели на жените. Секогаш имајте еден елегантен гердан, кој ќе ја разбие монотонијата доколку изберете едноставна комбинација. Нараквица Нема […]