Ознака: Огнен Јаневски

Избор на уредникот

Огнен Јанески ја нападна жестокот Нина Ангеловска на Фејсбук!

Огнен Јанески ја нападна жестокот Нина Ангеловска на Фејсбук: Да се сведеш на Бонева-стил ,,не сам знајала” е дилетантизам и недораснатост Во низата јавни личности, кој бара одговорност од Ангеловска, […]

Македонија

Нов главен и одговорен уредник на Телевизија 24 – Огнен Јаневски

Откако досегашниот главен и одговорен уредник на Телевизија 2 , Младен Чадиковски се повлече од функцијата на негово место дојде Огнен Јаневски. Чадиковски викендов беше избран за претседател на Здружението за новинари […]