Ознака: однос

Занимливости

Исповед на убавата Русинка: „По венчавката со султанот животот ми се претвори во пекол“

Љубовната приказна на младата руска мисица Оксана Војеводин и некогашниот малезиски крал, султанот Мухамед V од Келантан веќе со месеци е во фокусот на светските таблоиди, односно нивното разминување и […]

Љубов и секс

Работи кои никогаш не треба да ѝ ги кажете на една жена

Врските имаат свои непишани правила за кои толку многу се зборува што навистина е непотребно истите да се објаснуваат. За жал, ќе мораме да ги објасниме повторно, бидејќи некои момчиња […]

Сцена

Целиот Балкан зборува за односот на Брена со мајката на Филип

Вчера беше многу важен ден за семејството Живојиновиќ, нивниот миленик Филип се венчаше со пејачката Александра Пријовиќ. Брена блескаше цел ден и беше многу среќа поради својот миленик. Иако никогаш […]

Сцена

Рада Манојловиќ одлучи да стави точка: Откри во какви односи е со родителите на Харис Берковиќ!

Рада Манојловиќ и десет години помладиот Харис Берковиќ, со месеци уживаат во љубовта и покрај скандалозните наслови што ги следат.Откако признаа дека се во врска, се шушкаше за прељуба, но […]