Ознака: од претседателот

Македонија

Сочувство од претседателот Иванов

Жалење и сочувство до семејствата на загинатите во ужасната несреќа која вчера се случи на автопатот Скопје-Тетово, изрази претседателот Ѓорге Иванов. -,Со длабоко жалење и тага ја примив веста за […]