Ознака: од удари

Црна хроника

Девојката најдена во црна кеса била убиена, по телото има повреди од удари

Девојката што беше најдена во црна пластична кеса била убиена, ставена во кеса, па фрлена покрај патот, објави МКД.мк. Мртвото тело го пронајде вработен во “Комунална хигиена“ на пат кон Горно […]