Ознака: Озил

Меѓународен фудбал

Озил во Манчестер Јунајтед?

Според пишувањата на медиумите, се вели дека плејмејкерот на екипата на Реал Мадрид наскоро би можел да премине во тимот на Манчестер Јунајтед. Според неофицијални информации, за Месут Озил заинтересирани […]