Ознака: Омер

Сцена

Омер и Дефне објавија супер вест за фановите

Откако постигнаа голем успех преку ликовите на Дефне и Омер од серијата „Изнајмена љубов“, актерите Бариш Ардуч и Елцин Сангу подготвуваат нешто ново.Имено, во турските медиуми се појави информација дека […]

Сцена

Ќе се венчаат Омер и Дефне: Погледнете како ќе изгледа венчавката!

Несреќната Дефне и вечниот ерген Омер сепак на крај ќе завршат пред матично. Но, проблемите тука нема да завршат.Ќе се јаваат нови проблеми помеѓу  Омер и  Дефне, но  не ви  […]