Ознака: опасна

Љубов и секс

Ова е НАЈОПАСНАТА секс поза!

Неодамнешната студија од Универзитетот во Бразил објавена во списанието „Advances in Urology“, открива дека сексуалната поза кога жената е над мажот може да биде мошне опасна.Истражувачите ги проучувале исклучиво само […]

Занимливости

ОПАСНА БАБА: Наоѓала љубовници преку оглас, ги дрогирала па…

Пензионерка беше изведена пред суд во Полска под обвинение дека ги дрогирала и ги ограбувала осамените врсници преку љубовни огласи, пишува „Би-Би-Си“.Осумдесетгодишната бабичка ставала таблети за спиење во храната на […]