Ознака: операции

Сцена

Кога ќе дознаете колку пари има фрлено за пластични операции срцето ќе ве здоболи: Емина Јаховиќ не штеди за својот изглед

Пејачката Емина Јаховиќ плени со својата убавина каде и да се појави. Таа е на сцената повеќе од 10 години, така да многумина ја паметат како изгледала пејачката на почетокот […]

Занимливости

Потрошил цело богатство за да личи на Мајкл Џексон: Погледнете како изгледа ова момче денес

За што повеќе да личи на покојниот крал на поп музиката, Мајкл Џексон, 22-годишниот Аргентинец, Лео Бланко минал низ серија тешки и скапи операции на кои досега, според сопствена проценка, […]

Живот

Овие естетски операции можат да предизвикаат сериозни компликации

Пластичната хирургија овозможува брзи трансформации на телото, меѓутоа не треба да заборавиме дека секој естетски зафат со себе носи ризици и компликации. Еве кои се најчестите операции кои ги изведуваат […]

Uncategorized

Трансформација вредна 78.000 евра за да изгледа како Барби и Памела Андерсон

Фризерката која е опседната со куклата Барби изгуби дури 89 килограми и подлегна на операции вредни 78.000 евра за да изгледа како својата омилена кукла. 49 годишната Натали Кинг од […]

Сцена

Близнаци дале 20.000 евра на операции за да личат на Бред Пит

Близнаците Мет и Мајк Шлеп сакале да изгледаат како славниот актер Бред Пит и на тоа потрошиле 20.000 евра.Низа естетски операции ги претвориле во холивудскиот актер, но затоа сега имаат […]

Занимливости

Хорор: Направила 50 операции за да личи на Анџелина Џоли

Таа има повеќе од 250 илјади следбеници на социјалната мрежа “Instagram” и неодамна го привлече вниманието на многумина, бидејќи сака да личи на Анџелина Џоли.И дали Иран Сара Табар успеа […]

Сцена

Направила над 50 операции за да личи на Анџелина Џоли- сега изгледа како чудовиште

Иранката Сара Табар посакала да изгледа како Анџелина Џоли, па поради тоа направила над 50 естетски корекции. Резултатот е застрашувачки, па Сара ја споредуваат со мртовец. Имено, таа на социјалните мрежи […]