Ознака: операции

Живот

Направила 10 операции за зголемување на задникот за да личи на Ким

Џенифер Памплона е ТВ лице, поранешна манекенка и огромен фан на Ким Кардашијан. За да изгледа како својот идол, таа во својот задник вбризгала два литри сало и вели дека […]

Сцена

НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Еве како изгледа Сораја по намалувањето на градите и усните!

Српската старлета Сораја неколку дена по операцијата покажа како изгледа по смалување на градите кое со денови го најавуваше.Сепак, кога ќе се споредат фотографиите пред и после, многу е мала […]