Ознака: операција

Сцена

Влошена е здравствената состојба на Гога Секулиќ!

Пејачката Гога Секулиќ откри дека наскоро ќе оди на корекција на градите поради здравствени причини.Пејачката Гога Секулиќ која ужива во љубовта со новото момче, ќе мора да ги намали силикони […]

Сцена

Милица Тодоровиќ КОНЕЧНО ПРИЗНА: Еве што поправив на себе!

Милица Тодоровиќ важи  за една од најдобрите, но и  најзгодните пејачки на балканската естрада.Но, Милица открила дека сепак сменила нешто на себе. „Немам природни заби, моите заби беа како распадната […]

Видео

Докторите рекле дека ова дете нема да преживее. Но, погледнете го сега!

Ова дете е родено со ретко нарушување поради кое неговиот мозок растел надвор од черепот. Докторите рекле дека шансите да преживее се минимални, уште додека се наоѓал во мајчиниот стомак.По […]

Живот

Имав вонматерична и го изгубив бебето. Два месеци подоцна, следел шок кој ги запрепастил и самите доктори!

Несреќна жена  изгубила секаква надеж и била на работ на депресија, бидејќи единствена желба и  била да роди  дете. Ќе ве запрепасти она што ѝ се случило.Жените, кои го изгубиле […]

Сцена

Не може повеќе да трпи болка: Гога Секулиќ мора под нож!

Пејачката Гога Секулиќ принудена е да ги извади силиконските импланти од  градите. Поради секојдневните болки  во  рбетот, нејзиниот  и киропрактичар ја советувале дека најдобро  ќе биде да го отстрани „товарот“ […]

Живот

Нејзиниот син делувал добро по пад од велосипед. Но, 2 дена подоцна следувал ШОК!

Возењето велосипед, качувањето по дрвја и играњето во кал се составен дел од детството. Поради тоа, возрасните секогаш мораат да бидат внимателни кога ги пуштаат децата да си играат надвор.Една […]

Занимливости

Порно кралот успешно се опоравува по операцијата

Познатиот порно актер Рон Џереми успешно закрепнува по анеуризмата што ја претрпе минатата недела и заради што живото му беше доведен во опасност. Во телефонски разговор за ТМЗ, 59 годишниот […]