Ознака: Орце Камчев

Вести

Членови на СДСМ ги поддржаа повиците за ликвидација на бизнисмен

Активисти на СДСМ, меѓу кои и директорот на Паркинзи Центар, Саша Богдановиќ на социјалните мрежи го поддржуваат линчот против бизнисменот Орце Камчев кој го најави Даниел Трајковски- Близнакот, пишува Телеграф.мк.Објавата […]