Ознака: освежувачка салата

Кулинарство

Направете ја ОВАА салата и ќе имате РАМЕН СТОМАК каков од секогаш сте сакале

Оваа салата не само што е вкусна, туку и ги отстранува наслагите на стомакот – направете ја оваа салата и ќе имате рамен стомак каков отсекогаш сте сакале.Потребни состојки: 3 […]

Кулинарство

САЛАТА КОЈА ЌЕ ЈА ОБОЖАВАТЕ: Посебно освежувачка во овие топли денови!

Оваа салата ќе биде неизоставен дел од вашата трпеза, посебно освежувачка во овие топли денови!Состојки: 500 гр компири 500 гр моркови 250 гр грашок 4-5 јајца 300 гр шунка 350 […]