Ознака: остра изјава

Македонија

Остра изјава на Заев: Нема да дозволам неколку криминалци, еден суетен новинар и еден педер да ја срушат Владата (ВИДЕО)

Во првата изјава по враќањето од одмор коментирајќи ја аферата “Рекет“ премиерот Зоран Заев вчера по приемот за годишнатата од Рамковниот договор изјави дека нема да дозволи некој да го инволвира […]