Ознака: откри

Сцена

Сакам да се вљубам во Србин: Цеца Ражнатовиќ откри кога повторно ќе се мажи и го “запали“ Балканот!

Во изминатиов период фолк-дивата Цеца Ражнатовиќ неколку пати ја посети Русија, па се чини нормално фановите да се прашуваат дали можеби пејачката успела таму да си пронајде сродна душа. Таа, пак […]