Ознака: оцет

Занимливости

Со ова средство кое го имате сите дома ќе ја оживеете вашата облека речиси без пари

Ако барате повеќенаменско средство што може да го реши и најголемиот хаос по дома, не барајте повеќе бидејќи сигурно веќе го имате – оцетот е решение за многу непредвидени ситуации […]

Живот

Исфрлете ги отровите од телото: Направете детокс оброк со само две состојки

За полесно да се ослободите од акумулираните масти за време на празниците, можете да го пробате овој моќен детокс оброк. Неопходни состојки: суви смокви и јаболков оцет Направете го оброкот […]