Ознака: ојо

Вести

Предадена е севкупната документација за случајот „Пуч“

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција во денешното соопштение наведува дека ја има предадено севкупната документација со сите списи и докази за предметот познат во јавноста […]