Ознака: Павле Трајанов

Вести

Павле Трајанов пред 9 години беше убеден дека Шеќеринска и Петковски се залагаат за промена на името, а сега молчи

Првиот човек на Деморкатскиот сојуз, Павле Трајанов е типичен пример за политичар кому желбата за власт му е поголема од љубовта кон татковината. Истиот оној Трајанов кој пред 9 години […]

Вести

Павле Трајанов пред 9 години беше убеден дека Шеќеринска и Петковски се залагаат за промена на името, а сега молчи

Првиот човек на Деморкатскиот сојуз, Павле Трајанов е типичен пример за политичар кому желбата за власт му е поголема од љубовта кон татковината. Истиот оној Трајанов кој пред 9 години […]

Вести

Груевски: Павле Трајанов 10 години беше дел од тоа што сега го нарекува режим, гласот за малите партии е глас во празно

ВМРО секогаш кога се работи за Македонија историски се обединувало и било едно и така ќе биде и сега на 11-ти декември, истакна на митингот во Неготино лидерот на ВМРО-ДПМНЕ […]

Вести

Петровски во Охрид: „Да се знае кој ги уништуваше македонските патриоти!“

Едицијата „Црните страници на УДБА“ во четвртокот беше промовирана и во Охрид. Повторно, преполната сала е доказ дека интересот на народот е се поголем, а наспроти него опозицијата се уште […]

Вести

Се намалува бројот на измислените фантоми на СДСМ: Павле Трајанов се регистрирал да гласа

Се намалува бројот на измислени фантомски гласачи со кои најголемата опозициска партија СДСМ веќе со месеци ја манипулира јавноста како алиби за бегство од избори и соочување со волјата на […]

Коментари

Филип Петровски: Се подготвува насилна промена на вољата на граѓаните

Филип Петровски на својот фејсбук профил. Овие луѓе се подготвуваат да ја изиграат вољата на 500.000 граѓани!Павле Трајанов се подготвува да поднесе Предлог на Закон за измена на Изборниот законик. Ќе […]