Ознака: пакување подароци

Занимливости

Јапонски трик за пакување подароци, видеото го погледнале 11 милиони луѓе – еден потег е најважен

Видеото со овој одличен јапонски начин на виткање на подароци е погледнато над 11 милиони пати на Јутуб. Ваков начин на виткање на Божиќните и останатите подароци се практикува во […]

Занимливости

Генијален трик за пакување со кој сите ваши подароци ќе изгледаат совршено

Ако сте дел од луѓето кои го чекаат последниот момент за пакување подароци, тогаш ова е идеално за вас. Пакувањето на подароци не е толку едноставно колку што изгледа, па […]