Ознака: Парис Хилтон

Сцена

Бременоста и венчавката ќе почекаат: Парис Хилтон ги поминува деновите на плажа во костим на модната куќа – ОСКАР ДЕ ЛА РЕНТА

Хилтон и нејзиното семејство уживаат во Малибу на Денот на трудот, а во тек е снимање на документарен филм под нејзината диригентска палка. Иако со месеци се шпекулираше дека славната […]

Сцена

Елегантен фустан, насмевка и ТРУДНИЧКИ стомак: Парис Хилтон станува мајка во својата петта деценија

Иако сеуште е мистична кога станува збор за оваа тема, таа со задоволство позира пред фоторепортерите. Наследничката на империјата, актерка, пејачка или едноставно мултимедијална личност – Парис Хилтон ја воодушеви […]

Сцена

Парис Хилтон: Преинтелигентна сум, се преправам дека сум глупа

Парис Хилтон: Преинтелигентна сум, се преправам дека сум глупа Парис одлучила да сними документарец за сопствениот живот… Во видео на јутјуб таа објаснува зошто се иднесува како што се однесува: Сето […]