Ознака: парис

Љубов и секс

Додека едни протестираат во Париз, други воделе љубов на тераса

На социјалната мрежа твитер се појави видео од моменталните случувања во Париз. И додека едни протестираат по улиците, други имаат секс на тераса. Кој како му чини. Неко протестује, а […]

Сцена

Парис Хилтон позирала додека нејзиниот дечко лежел повреден

По повод 32-иот роденден, Парис Хилтон организирала забава на планината Сиера Невада каде што со своите пријатели и 10 години помалиот дечко Ривер Випери била на скијање. Следниот ден по […]