Ознака: патики

Издвојуваме

Тестирање на новите NIKE PEGASUS 33 SHIELD патики

Дизајнерите на Nike секоја сезона се трудат да ни претстават нова иновација во поглед на технологиите користени во изработката на патики за трчање. Оваа сезона, ни претставуваат иновации со кои […]

Мода

Цената на овие патики предизвика гнев на социјалните мрежи

Американскиот дизајнер Бушеми креирал патики кои се продаваат за вистинско богатство. Низ светските метрополи еден пар од овие патики се продава за неверојатни 120.000 евра.Секој пар од овие патики е […]

Занимливости

Генијален трик: Старите патики за брзо ќе станат совршено бели

Сакате ли патиките да ви изгледаат како штотуку купени од продавница? Послужете се со овој генијален, евтин и едноставен трик. Освен тоа што ќе исчезнат дамките, ќе исчезне и смрдеата.Ви […]