Ознака: Пепе – брутален

Меѓународен фудбал

Видео: Како „роднина“ да му е на Пепе, го удираше и на крај го згази…

Хафиз Камал, веројатно откако ќе го видите видеото ќе помислите дека овој фудбалер му е роднина на дефанзивецот на Реал Мадрид, португалецот Пепе, но, не е така, тој е само […]