Ознака: пешкири

Занимливости

Дали и вашите пешкири станале тврди и груби од перење? Еве каде грешите…

Доколку вложувате во скапи и неверојатно меки пешкири, сигурно многу се нервирате кога тие ќе стврднат по само неколку перења во машина. Со цел да го спречите ова, експертот за […]

Живот

Колку пати го употребувате истиот пешкир, ако ја надминувате оваа бројка многу грешите

Некои предмети кои секојдневно ги употребувате во својот дом може да содржат многу бактерии, а не сте ни свесни колку тоа може да го загрози вашето здравје. Од некои работи […]