Ознака: пижами

Занимливости

Во што спие вашиот партнер? Тоа ќе ви открие нешто за неговиот карактер…

Според психологот Саманта Родман, она во што вашиот дечко или маж најчесто спие, открива каков е неговиот карактер. Во продолжение проверете дали описот е точен за вашиот партнер. Во што […]

Сцена

Анастасија Ражнатовиќ сподели домашно видео од Цеца: Фолк дивата во пижами и без грам шминка

Јавните личности постојано се во центарот на вниманието и се под будното око на јавноста. Пред ТВ екраните секогаш може да ги видиме средени и во разни модни комбинации, а […]

Сцена

Свршеницата на Роналдо доби негативни коментари поради пижами од 2 700 евра

Свршеницата на Роналдо, Георгина Родригез ужива во луксуз, а последната фотографија на социјалните мрежи предизвика лавина од коментари. Кристијано Роналдо во текот на својата кариера заработил огромна сума на пари, […]

Фото

Нарачала пижами преку интернет, а кога ги добила потполно се запрепастила!

Шенон Броун се изненадила кога добила пижами  кои ги нарачала преку интернет. Имено црно белата пижама била преполна со  настрани илустрации со  разни сексуални пози и  перверзии.Британката ги објавила фотографиите […]

Занимливости

Си нарачала преку интернет пижами со сладок дезен: Но кога пристигнале доживеала ТОТАЛЕН ШОК!

Многумина од нас, уште имаат резерва кон онлајн купувањето, бидејќи секогаш може да добиеме нешто неочекувано…Тоа и се случило на Шенон Браун од Британија, која сакала преку интернет да си […]