Ознака: пилеки гради

Кулинарство

Ова е најсочниот рецепт за печени пилешки гради

Немате идеја што да му зготвите на вашиот партнер, деца или вашите пријатели?Ви претставуваме еден едноставен рецепт за пилешко кој ќе ги задоволи сите вкусови.  Потребни состојки за 4 лица: […]