Ознака: Пино се срамеше

Црна хроника

Пино се срамеше да излегува со Ангела, вели неговата мајка Маја

Мајката на убиениот Пино Секондо, Маја Трпковска, во интервју за порталот “Магазин“ открила детали за односот помеѓу нејзиниот син и обвинетата Ангела Ѓорѓиевска и вели дека одмаздата е причина за […]