Ознака: питон

Занимливости

Огромен питон сакал да изеде маче, за среќа се појави сопственикот

Австралијанец од Бризбејн се изненадил кога пристигнал дома и си ја видел мачката, нападната од три метри долг питон. Тој и викнал на мачката да влезе внатре и ја треснал […]

Љубов и секс

“Возбуден питон” е новата секс поза

Ако сакате да внесете промена во својот сексуален живот, сакате да го збогатите, или едноставно ви здодеале познатите пози кои воглавно ги практикувате, пристигнува решението… Имено, Интернет корисниците, на различни […]

Живот

Питон сакал да им го проголта синот, родителите се бореле со змијата!

Родителите во австралиски град се разбудиле од криковите на 14-годишниот син кого го нападна питон. Влегувајќи во неговата соба, виделе змија долга три метри, која се свиткала околу раката на […]

Живот

Сакала да спие со своето милениче, но можело да заврши фатално

Многу често немаме доволно време за своите домашни миленичиња, па затоа кога и да најдеме слободно време, сакаме да го поминеме посветувајќи им внимание на нив. Ги галиме, тормозиме, чешламе, […]

Занимливости

Четири метри долгиот питон тргна по девојчето, таа го погледнала и погалила

Целиот свет е во неверување откако на интернет се појави видео на кое што се гледа како девојче си игра со четири метри долг питон. Ед Такоа на Фејсбук објави […]

Видео

ВИДЕО: Сакаше да направи селфи со питон, но подоцна се случи хорор!

Селфи лудилото не престанува, а тоа најмногу го докажува фактот што луѓето не бираат ни место, ни време, ниту пак средства за да создадат спомени за сеќавање.Неколку луѓе од Индија […]