Ознака: пиштол

Вести

Видео: Трамп евакуиран од бината поради закани со пиштол

Доналд Трамп за време на својата предизборна претседателска кампања во градот Рено во Невада, вчера бил евакуиран од бината, отакако избила паника поради закана дека некој во публиката има пиштол.Сведоците […]

Регион

Сопственик на менувачница си пукаше во глава!

Слободан Величковиќ (40), сопственик на менувачницата „Коа“ во Параќин кој си пукаше пред 5 дена во глава, почина на интензивна нега на Невролошко одделение.Иако тој бил веднаш опериран, прогнозите за […]

Сцена

СТРАШНА ИСПОВЕД НА ПЕЈАЧКА: Гостин ми впери пиштол во глава и се закани дека ќе ме убие ако…

Пејачката Надица Адемов во шокантна исповед откри што ѝ се случувало на една ромска свадба.„Често пеам на веселби. Еднаш ми се случи да ми извадат пиштол и ми се закануваа […]