Ознака: плажа

Занимливости

И се доближи и и остави нешто на задникот! Следната секунда се случи чудо (ВИДЕО)

Овој човек знае да се нашали со својата баба. И најверојатно ќе ги сноси последиците. Тој и стави крекер на задникот и многу брзо, гладен галеб тргна на лов. Јасно е […]

Занимливости

„Кого ти ќе п*уеш“ – маж и жена се степале на плажа во Црна Гора, „летале“ и влечки

На интернет се појави снимка на која се гледа тепачка меѓу маж и жена на некоја плажа во Црна Гора. Постар маж со раце удирал по лице една жена, која […]

Сцена

Ќерката на Жељко Митровиќ изгледа брутално во костим за капење: Погледнете по какво тело се вртат дури и жените на плажа

Најстарата ќерка на сопственикот на Пинк, Жељко Митровиќ, Сандра Митровиќ (29), своевремено работеше на телевизија како водителка на една емисија. Малкумина тогаш знаеја дека во прашање е ќерката на медиумскиот […]

Сцена

Бикини кое предизвика бурни реакции: За на плажа или за во спална? Го носи и Хали Бери…

Дали би имале храброст да прошетате во него? Мислењата на оние кои што го виделе се поделени. Денес костимите за капење сè повеќе изгледаат како долна облека, што го докажала […]

Сцена

Секој ден во различни бикини: Вчера Анастасија Ражнатовиќ носеше танга, а денеска…

Анастасија Ражнатовиќ реши да го помине својот летен одмор на Црногорското приморје. Ќерката на Цеца уживала со друштвото на една од локалните плажи, а обожавателите ги израдува со нови фотографии […]

Сцена

Кој би рекол дека има 50 години! Во бикини, без грам шминка – актерката заблескала на плажа

Мини Драјвер со својот вереник Адисон О’Деас била на Малибу, а парот очигледно прекрасно се забавувал судејќи по насмевката која што актерката постојано ја имала на лицето. Актерката Мини Драјвер […]

Вести

Дали ситуацијата во Охрид е излезена од контрола? Неконтролирани забави на плажите во Градиште

На социјалните медиуми деновиве можеме да забележиме голем број на видеа и слики од плажите  во Охрид. Дали ситуацијата во Охрид е излезена од контрола? Зошто надлежните служби не реагираат […]

Сцена

Го напушти Скопје: Лила Филиповска во вонредна состојба успеа некако да стигне на плажа

Поради пандемијата со коронавирусот и вонредната состојба повеќе од два месеци сме „затворени“ во нашите домови со почитување на мерките за заштита, а со проглсување на новата вонредна состојба така […]