Ознака: плазма

Кулинарство

Највкусни и најбрзи плазма бомбици од само 3 состојки

Децата посебно ги обожаваат!Еден од рецептите „набрзинки“, кои ќе ги обожавате сигурно. Вкусни бомбици кои многу брзо се прават, а уште побрзо се јадат. Состојќи: 300грама мелена плазма биксвити + […]

Сцена

Девојчето од Плазма кекс стана СЕКС БОМБА!

Александра Недошан, позната како девојчето од пакувањето на Плазма кекс, израснала во девојка, за која денес многу мажи воздивнуват…Таа се појавила во спот и веднаш привлекла внимание. Се дознало дека […]