Ознака: плик

Занимливости

Јасна најде 7000 евра на улица, па им го најде и сопственикот

Прикзната за мистериозниот плик полн со пари, кој завчера на улица ги пронајде риечанката Јасна Врховац, се прошири на социјалните мрежи и за 24 часа доби среќен крај. Познати и […]

Живот

Кума во плико ставила 20 евра а потоа невестата ја изненадила со својата изјава

Несекојдневна сцена на венчавка во Србија, објави анонимна девојка која викендов и се мажела најдобрата другарка , па како што е редот таа била поканета да биде кума.Финансиската состојба и […]