Ознака: подигнат

Сцена

Карлеуша ја покажа својата “лична карта“: Подигнат среден прст за новинарите, кои ништо поразлично и не очекуваа од неа (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша денес во 11 часот имаше закажно судење со Огњен Врањеш, но пејачката и нејзиниот адвокатот од судот излегле малку порано. Јелена во судот дошла заради некоја друга тужба, а […]