Ознака: под престилката џ

Магазин

Оваа готвачка го “излуде“ светот: Под престилката не носи буквално ништо, па заработува илјадници долари месечно (ВИДЕО)

Руби Деј е секси готвачката која го “излуде“ светот. Таа е од Тексас, а хит на Јутјуб стана затоа што под својата престилка не носи ништо. Иако носи бисери и престилките се […]