Ознака: поздрав од одмор

Сцена

Карлеуша повторно ги споулави фановите, овојпат со костимот за капење (ВИДЕО)

Дека Јелена Карлеуша ја напушти Србија и замина на одмор во Анталија веќе објавивме. Не дека и досега не сте ја виделе во провокативни изданија и не дека не покажала […]