Ознака: познати

Инстаграм Сцена

Хајди Клум целосно гола на својот Инстаграм профил

Хајди Клум целосно гола на својот Инстаграм профил Таа е позната и како голем љубител на кучиња. Па во својата провокативна фотографија го додаде и своето куче. Интимните делови сепак […]

Сцена

Драма еруптира откако се појави полугола жена (фотобомба) додека одеше во живо шпански новинар

Драма еруптира откако се појави полугола жена (фотобомба) додека одеше во живо шпански новинар Шпанскиот новинар Алфонсо Мерлос е во „жешка вода“ откако убавицата облечена само во прслук влезе во […]

Сцена

Лејди Гага одлучи да се самоизолира и „да не се дружи со луѓе над 65 години“

Лејди Гага одлучи да се самоизолира и „да не се дружи со луѓе над 65 години“ во услови на криза со коронавирусот. 33-годишната поп-ѕвезда објави на Инстаграм како се справува […]

Мода

Фустанот по кој полудеа славните: Го носеа Лејди Ди и Кејт, а потоа и овие ѕвезди

Тегет фустан со точкест принт и бели јаки се протна во плакарите на многу славни дами. Креацијата од Александра Рич беше моден избор на војвотката Кетрин за кралските портрети по […]

Сцена

Џеј Ло влажна- пејачката во бикини го покажа своето секси тело на 49 години

Пејачката Џенифер Лопез заедно со нејзиното момче Алекс Родригез и децата овие денови ужива на заслужениот одмор. Папараците сепак успеаја да ја пронајдат пејачката и за време на нејзиниот летен […]

Сцена

Пекол: Жена ми е кафеана во која секој може да влезе

На вчерашното сослушување во судот во Белград Беквалац открила непријатни детали од брачниот живот со Лазукиќ. Проблемите почнале многу пред минатата недела, дознава Свет. Уште од самиот почеток нивниот брачен […]

Сцена

Без поддршка: Бред Пит тешко болен деновите ги минува во Болница

Бред Пит во тајност го посетува најдобриот специјалист за инфективни болести, а низ сето тоа поминува без поддршката на семејството.Како што велат изворите на порталот Radar Online, секое утро, многу рано, […]

Сцена

ФОТО: Вељко ѝ скокна на Ксенија в кревет: Еве како се сакаат Ксенија и синот на Цеца

Вељко на Инстаграм профилот објави фотографија на која се гледа како се забавува со Ксенија. Вељко Ражнатовиќ, синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, ужива во романтичната врска со младата водителка Ксенија Бујишиќ. […]