Ознака: полнети домати

Кулинарство

Полнети домати

Свежо и брзо за подготовка на мезе, идеално за жешките летни денови. Потребни состојки: Домати За филот: Урда Јогурт Крем сирење Лук во прав  (по вкус) Сол, црн пипер, Магдонос […]