Ознака: полнети печурки

Магазин

Со ова предјадење Софија Лорен ги излудувала мажите: Се подготвува брзо и лесно, а љубителите на печурки ќе се воодушеват

Посилниот пол никогаш не останува рамнодушен на италијанската актерка, а многумина велат дека љубовта влегува преку уста, па така најголемите заводнички најчесто се добри и во кујната. Пробајте ги прочуените […]