Ознака: полнички манекенки

Мода

Полничките манекенки се попопуларни во светот на модата

И минатата 2017 година полничките девојки доминираа на модните писти. Еве некои од дамите со малку повеќе килограми од вообичаено, кои се повеќе го освојуваат светот на модата… Ешли Грејм […]