Ознака: порно ѕвезда

Живот

Млада калуѓерка го напуштила манастирот за да стане ѕвезда во филмови за возрасни

Јуди Пинеда минала осум години во манастир, бидејќи требало да стане калуѓерка. Меѓутоа, таа одлучила да ја промени професијата и да започне кариера во порно индустријата. Колумбијката од 10-тата до […]

Вести

Со голи гради против Путин: Руска порно ѕвезда најнов кандидат на претседателските избори

Руската порно ѕвезда е најновиот кандидат кој се најавува на претседателските избори идната година против претседателот Владимир Путин.Бујната бринета Елена Беркова од градот Мурманск на северозападот од Русија која исто […]

Сцена

ВИДЕО:Порно ѕвезда касната од ајкула за време на подводно снимање

Порно ѕвездата Моли Кавали била касната од ајкула за време на снимањето промо реклама.Во видеото што може да се види подолу, актерка панично излага од кафезот откако е нападната од […]

Занимливости

Порно глумица ветила дека ќе “почести” доколку Барса стане шампион

Жанеира Вентура (27), порно глумица родена во Колумбија, која моментално живее во Торонто, јавно ветила дека ќе “почести” еден навивач со секс ако Барселона ја освои титулата “Шампион на Шпанија” […]