Ознака: порно

Занимливости

Најбогатата порно sвезда тежи повеќе од 30 милиони долари

Најбогатата порно sвезда во светот е Џена Џејмисон, со повеќе од 30 милиони долари. Ова дефинитивно не претставува никакво изненадување ако се знае фактот дека таа воедно е и најпопуларната […]

Занимливости

Докажано дека Екс-Мисицата на Делавер глумела во аматерски филм за возрасни

Минатата недела, Мисицата на Делавер – САД, Мелиса Кинг ги преплави насловните страници кога таа ја предаде нејзината круна поради наводите дека таа се појавила во порно видео. Во понеделникот, […]