Ознака: порно

Филм

Мајката на “Величенствениот” глумела во порно филмови!

Небахат Џехре (68), кој во серијата “Величествениот” ја портретира мајката на Величенствениот султан Сулејман, актерската кариера ја почнала со снимање на еротски филмови во Турција. – Пазарот беше голем, но […]

Занимливости

Мисицата за појавувањето во порно видеото добила само 1500 долари

Мелиса Кинг мисицата која неодамна остана без круната заради порно видеото кое се појави на Интеернет, најпрво негираше дека не е таа на видеото. Меѓутоа, сопствениците на сајтот Girls Do […]

Љубов и секс

Кои се најпосетуваните еротски и порно сајтови во светот?

Многу луѓе ширум светот сакаат да посетуваат најразлични еротски и порно сајтови. Причините се различни.  Некои ги посетуваат овие сајтови поради забава и самозадоволување, а некои за да научат нешто […]

Занимливости

Профил на порно ѕвездите

Сакајќи да го утврди просекок и најчесто застапениот тип на девојки во порно индустријата, Џон Милворд направил едно истражување.  Тој  анализирал 10.000 актерки во порно филмови од интернет базите. Па  […]

Занимливости

Порно глумица реши да си ја проба среќата во политика

Поранешна порно глумица позната под своето уметничко име Ден Пенг реши да си ја проба среќата во политиката, па е именувана за член на политички консултациски конгрес, а нејзиното назначување […]