Ознака: последните денови

Црна хроника

Соседката Јагода скршена од болка раскажува како Дивна Карлеуша ги минала последните денови (ВИДЕО)

Радиоводителката Дивна Карлеуша почина во својот дом во 61-та година од животот по долгата битка со тешката болест, а нејзината ќерка Јелена е неутешна откако дозна за болната вест. Јагода […]