Ознака: претепан

Сцена

Откриена причината поради која Дарко Лазиќ требало да биде убиен

Фолк пејачот Дарко Лазиќ пред два дена беше брутално претепан поради пари кои им ги должел на момци од југот на Србија, јавуваат дел од српските медиуми. Напаѓачите прво го […]

Црна хроника

Малолетник претепан во Бисер

С.М.(47) вчера пријавила дека претходниот ден околу  19,40 часот на  бул.“Јане Сандански“ во Трговскиот центар Бисер, нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од страна на повеќе лица кои го удирале со […]