Ознака: префин

Кулинарство

Потребни ви се само 2 состојки – префин чоколаден колач готов за 60 секунди

Содржината на смесата можете да ја зголемите и да ја испечете во калап за мафини, но за тоа ќе ви биде потребно повеќе време. По социјалните мрежи веќе подолго време […]