Ознака: прељубници.

Сцена

Кристијано Ронално ја изневери Ирина со љубовницата на Берлускони?

Фудбалерот на Реал Мадрид е виден на почетокот на декември во луксузен хотел во Мадрид со Никол. Веднаш почнаа озборувањата дека ја изневерил својата девојка. Поединечни италијански медиуми пренесоа дека […]