Ознака: Примера Дивизија

Меѓународен фудбал

Ултрасите на Бетис не можат да се помират со поразот од Севиља!!!

Стотина навивачи на екипата на Бетис се појавија на тренингот на својот омилен тим за да побараат објаснување за дебаклот во градското дерби против Севиља. Катастрофалниот пораз од Севиља во […]