Ознака: примера

Меѓународен фудбал

(видео) Мурињо си го одржа ветувањето – Реал Мадрид славеше против Атлетико

Се вели дека вистинските навивачи на Реал Мадрид сеуште го поддржуваат Мурињо. Како и да е, португалскиот тренер во најавата на градското дерби против Атлетико кажа дека пред почетокот на […]