Ознака: притискање

Видео

ВИДЕО: Притиснете само две точки на главата и ќе се ослободите од главоболката!

Ако често ве боли глава, сѐ што треба да направите е да притиснете две точки и да задржите 60 секунди.Готово сите минуваме низ тешки главоболки или мигрени. Околу 12 отсто […]